Турист — це ніж із фіксованим клинком від майстерні R.A. Knives. Його можна характеризувати як чудовий сувенір, проте його компонування дає змогу використовувати його за призначенням як різальний інструмент.
Клинок виготовлений у формі Clip point з одностороннім фальшлезом. Ця форма дає змогу виконати найширший спектр операцій, від акуратного проколювання, до глибокого різання й чищення.
Сталь клинка — неіржавка 50Х14МФ, яка призначена спеціально для кухонних і спеціальних робочих ножів, медичного інструменту та для створення спеціальних деталей для ліній на харчовому виробництві. Ця сталь має не тільки високу опірність корозії, а й стійкість до ударних навантажень, тиску на вигин і ламання.
Колодка виготовлена з капа клену з невеликим обмежувачем із меляра. Форма колодки має широке/"штани/" і навершя, що утворює характерну ергономічну западину біля обмежувача. Це проста та зручна форма, яка за широкої роздільної здатності хвата будь-якою стороною має зовнішню естетичну привабливість.
Для зручності носіння ніж забезпечений шкіряними піхвами з поясним кріпленням.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 135 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RABUDT |
| Мoдель. | Турист |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 2 960 ₴


