Складной нож Boker Plus Gulo Pro розроблений ножовим майстром Стівом Келлі спільно з Boker Manufaktur Solingen і призначений для щоденного носіння.
Сатинований клинок типу Drop point виготовлений зі сталі D2, здатної тривалий час зберігати гостроту різальної крайки. Завдяки кулькопідшипнику він легко витягується однією рукою за допомогою шпеника та надійно фіксується замком Liner lock.
Накладки колодки виготовлені з фактурного мармурового вуглецевого волокна й титану. Є знімна кишенькова кліпса та отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO177 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Steve Kelly |
| Довжина клинка, мм | 84 |
| Довжина загальна, мм | 192 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Gulo Pro Marble CF, Gulo Pro Marble CF |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 192 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 240 ₴



