Ніж Boker Plus HEA Hunter — складаний ніж із зухвалим дизайном, розроблений спільно з Семом Абдельрахманом із HEAdesign.
Клинок типу Clip point з виразним фальш-лезом виготовлений з інструментальної сталі D2, здатної тривалий час зберігати гостроту різальної крайки. Завдяки кулькопідшипнику він легко витягується однією рукою за допомогою фронтального фліпера або підпальцевого отвору та надійно фіксується замком Frame lock.
Накладка на ручку виготовлена з чіпкого G-10 із сучасним 3D-малюнком, що спільно із загальною ергономікою колодки забезпечує надійне утримання в руці. Ніж має знімну кишенькову кліпсу tip-up і отвір для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 73 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO193 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sam Abdelrahman |
| Довжина клинка, мм | 73 |
| Довжина загальна, мм | 170 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | HEA Hunter, HEA Hunter |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 030 ₴




