Команда інженерів компанії Boker об'єдналася з відомим дизайнером Кансеї Мацуно (Kansei Matsuno) для створення моделі LRF. Натхненні традиційними японськими клинками, вони розробили ніж із витонченим дизайном, що не містить жодних непотрібних надмірностей.
Клинок виготовлений із високоякісної дамаської сталі, яка складається з 110 шарів. Клинок витягується за допомогою двох симетрично розташованих фліперів, але в розкритому положенні вони, завдяки витонченому дизайнерському рішенню не видно. Розкриття дуже м'яке, чому сприяє наявність кулькопідшипників. У відкритому положенні клинок надійно фіксується пластиною замка Liner lock.
Лайнери та накладки на колодку, а також спейсер виготовлені з титану. Розробники з вигаданою підійшли до реалізації спейсеру — він досить масивний, виступає за межі ручки в зоні навершя й закінчується прямокутним отвором для темляка.
Виробник — Boker — позиціює ніж LRF як обов'язковий аксесуар джентльмена, який необхідно мати при собі постійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO174DAM |
| Мoдель. | LRF Damascus |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
- Ціна: 5 460 ₴


