Ніж R.A.Knives Light Змій — чудовий колекційний зразок, який поєднує в собі вишуканий дизайн і функціональність.
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі марки 50х14МФ, яка забезпечує гарну корозійну стійкість, здатність витримувати ударні навантаження та податливість до правлення та заточування. Профіль клинка Clip point зі слабо увігнутими спусками на 1/3 ширини клинка сприяє агресивному різу та гарному прониканню під час коливань ударів. Унікальний малюнок, що схожий на лусочки зміїної шкіри, досягнутий способом лазерного гравіювання.
Колодка ножа виготовлена з кленового капа та прикрашена ексклюзивним дизайнерським больстером у формі голови змії, а також фігурним навершям, відлитими з меляра.
Ніж R.A.Knives Light Змій комплектується шкіряними піхвами з можливістю кріплення на пояс.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RASN |
| Мoдель. | Змій |
| Загальна довжина | 241 мм |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 3 680 ₴


