Ніж R.A.Knives Ведмідь-Кетт — міцний і універсальний ніж ручної роботи, який легко впорається з будь-якими цілями та завданнями.
Клинок виготовлений із високоякісної дамаської сталі, що вирізняється зносостійкістю, ударною в'язкістю, і чудовими різальними властивостями. Профіль клинка являє собою щось середнє між Drop point, Spear point і Recurved і вміщує в собі найкращі якості кожного з них. Доли в самої обуха є не тільки дизайнерським, але й цілком практичним рішенням, знижуючи загальну масу ножа. Ніж має прямі спуски майже від середини клинка.
Ергономічна колодка виготовлена з гібридного матеріалу — комбінації дерева та синтетичної акрилової смоли. Доповнена ручка дизайнерським больстером з орнаментом і навершям у формі голови ведмедя, відлитими з меляра.
Ніж R.A.Knives Ведмідь-Кетт комплектується шкіряними піхвами з декоративною вставкою та кріпленням на пояс.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | RABERK |
| Довжина леза | 143 мм |
| Мoдель. | Ведмідь-Кельт |
| Загальна довжина | 291 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Товщина леза | 4 мм |
| Паковання | Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 14 040 ₴


