MCUSTA Classic Wave — серія якісних японських складаних ножів для повсякденного носіння.
Текстурована ручка та глибока підпальцева виїмка забезпечують надійне захоплення в будь-якій ситуації. Ніж легко приводиться в робочий стан за допомогою шпеника. Клинок виготовлений з VG-10 або дамаської сталі (залежно від моделі).
• Тип замка — лайнерлок.
• Обладнаний кишеньковою кліпсою й отвором для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mcusta |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC-0018V |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 205 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Classic Wave, Classic Wave |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 |
| Матеріал накладки/ручки | Залізне дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 160 ₴




