Сьогодні в ножовій індустрії немає компанії, яка знає про Tanto більше, ніж Cold Steel. Зрештою, саме компанія Cold Steel винайшла та популяризувала цей стиль ножів на початку 1980-х років. Компанія виробляє Tanto вже понад 30 років, і досі немає фабрики або виробника ножів, які могли б наблизитися за різальною, сорочкою або пробивною силою до ножів, виробленим Cold Steel. Клинки Tanto виготовлені з високоякісних марок сталі. Також накладки на ручках у моделях Tanto мають овальну форму та виготовлені з матеріалу Kraton. Овальна форма забезпечує надійне захоплення за інтенсивного використання. Kraton — ще одна інновація Cold Steel — матеріал, який не тріскає й не гниє, а також несприйнятливий до руйнівної дії поганої погоди. Сталеві навершя — ще одна важлива особливість Tanto. Лінн Томпсон розробив його, щоб зосередити всю силу нищівного удару на невеликій площі, так що навіть удар середньої сили може бути надзвичайно ефективним. Усі ножі серії Tanto San Mai постачаються з міцними високоякісними піхвами Secure-Ex.
З 2016 року модель Master Tanto випускається з клинком зі сталі CPM-3V, що вирізняється підвищеною зносостійкістю, ударною в'язкістю і високою твердістю. Як матеріал для ергономічної колодки використаний міцний і довговічний Kray-Ex. Ланцюгова текстурована поверхня забезпечує надійність схоплення навіть вологою рукою, а гарда перешкоджає сповзанню пальців на різальну крайку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 152 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-13PBN |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 152 |
| Довжина загальна, мм | 292 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Tanto, Tanto |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM-3V |
| Матеріал накладки/ручки | Kray-Ex™ |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Secure-Ex™ |
| Загальна довжина | 292 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5 |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
- Ціна: 13 840 ₴



