Ніж Endela — це буквально, аж до назви, компроміс між легендарними моделями Endura і Delica. Менше на 17 мм, ніж Endura і на 24 мм більше, ніж Delica. Ніж заповнює нішу легких середньо розмірних ножів для щоденного носіння.
Залежно від моделі клинок зроблений з японської неіржавкої сталі VG-10 або з інструментальної сталі Bohler K390, може бути як зі звичайною різальною крайкою, так і зі серейторною. Сталь загартована до оптимальної твердості, що в поєднанні з товщиною клинка робить його досить міцним, даючи змогу виконувати роботи з різним навантаженням.
За надійну фіксацію ножа відповідає замок Back Lock.
Накладки виготовлені з популярного полімеру FRN.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C243FPWCBK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 86 |
| Довжина загальна, мм | 203 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Endela, Endela |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 520 ₴



