Grand Way 2286 EW-2 Нескладний фіксований ніж у мисливському стилі.
Європейські мисливські ножі мають багату історію. Незважаючи на те, що з розвитком вогнепальної зброї різного ножі та кинджали втратили свою допоміжну мисливську роль, її господарсько-побутова роль залишилася незмінною. Зрештою, ніж корисний і при обробці туші вбитого звіра, і при роботі по табору, і навіть при приготуванні обіду.
Є у мисливського ножа ще одна, не менш (а то й більш) важлива функція – подарунково-представницька.
Іншими словами, ніж, що солідно виглядає – гордість мисливця. І чудовий подарунок. Особливо, якщо його правильно подати.
Нескладний ніж 2286 EW-2 виглядає красиво і в роботі буде корисним. Його клинок виготовлений з міцної нержавіючої сталі 440С.
Довжина клинка становить значні 155 мм, обух прямий, товщиною 3,2 мм, спуски увігнуті. Є добре помітні декоративні доли. Безперечно, що таким клинком без проблем можна нарізати все, що завгодно.
Руків’я ножа виконане з металу та полірованого стабілізованого дерева. Больстер дуже вдало оздоблений рослинним орнаментом.
Руків’я зручно лежить у руці.
Незважаючи на свої розміри, ніж виглядає красиво і витончено. Почуття міри та смаку дизайнерам явно не відмовили.
З ножем поставляються зручні та практичні тканинні піхви з нерегульованим шльовкою для підшування на пояс.
Мисливський ніж Grand Way 2286 EW-2 не є холодною зброєю. Про це є висновок експертизи, яку ви можете побачити на сторінці ножа на сайті Grand Way.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 192 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Фіксований мечок |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 974 ₴









