Балісонг 21003 S-3
21003 S-3 — ніж традиційного для балісонгів дизайну. Можна сказати, типовий представник класу.
З цієї причини, він є повноправним володарем усіх тих позитивних якостей, що зробили ці філіппінські ножі популярними в усьому світі:
- Балісонги геніально прості, а тому — надійні. Жодних кнопок, пружин, складних фіксаторів. А отже, набагато менше шансів, що щось зламається, не вчасно складеться або заб'ється брудом і просто не спрацює;
- Складані ножі цього типу, зручно зберігати (для цього не знадобляться жодні чохли або піхви) і легко (за певної навички) приводити в робоче положення. Хоч і кажуть, що самі філіппінці зазвичай розкривають ніж двома руками, балісонг можна розкласти та скласти залучивши всього одну руку;
- Сам процес приведення ножа в робоче положення такий ефективний і красивий, що породжує цілий окремий хобійний напрям — фліпінг.
- У робочому положенні лезо якісно виготовленого балісонга за надійністю фіксації мало поступається багатьом фіксам.
Клинок ножа — кліп-пійнт (clip point) з полірованою в дзеркало поверхнею. Товщина клинка по обуху — 2 мм. Завдяки помірним розмірам (довжина леза 80 мм), такий балісонг має легкий та витончений вигляд.
Виготовлений він зі сталі марки 420, а отже, чудово чинить опір корозії.
Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попереднє підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 60 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 107 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 187 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Балісонги |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴


