R.A. Knives Light Тигр — це авторський ніж із фіксованим клинком, призначений для використання на природі та як подарунок.
Клинок ножа виготовлений у формі Drop point з вираженим фальшлезом і слабо увігнутими спусками приблизно в третину ширини клинка, а сам обух має увігнуту поверхню. Така форма найбільше підходить для використання на природі. Вона дає змогу клинку наносити не тільки досить довгий розріз, але й прокол. З обох боків клинка нанесена гравіювання, інша поверхня відполірована.
Сталь клинка 40Х13 — це спеціалізована високовуглецева неіржавка сталь. Найчастіше її застосовують у створенні медичних інструментів, кухонного начиння та промислових деталей. Клинок із 40Х13 демонструє не тільки високу корозійність, але й достатню твердість і ударну в'язкість.
Колодка виготовлена з грабу в ергономічній формі, а обмежувач і навершя є художнім литтям із мельхіору в тематичній формі голови тигра.
Ніж укомплектований глибокими шкіряними піхвами з петлею для носіння на поясі та ремінцем із заклепкою для фіксації ножа всередині.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RATIGER |
| Довжина клинка, мм | 150 |
| Довжина загальна, мм | 280 |
| Мoдель. | Тигр Light, Тигр Light |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 40Х13 |
| Матеріал накладки/ручки | Граб |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Polished |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 52 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 3 560 ₴







