
Нож Microtech Exocet Double Edge Jedi Knight
18 480 ₴
- В наявності
- Код: 14090382
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка 2019 року — серія компактних автоматичних edc-ножів із фронтальним викидом клинка Microtech Exocet. Модель розроблена спеціально для людей, які проживають на території, де за законом заборонено носити із собою ніж із клинком завдовжки понад 5 см. Зокрема для жителів і гостей Каліфорнії, США.
Залежно від виконання ножа, можуть відрізнятися колір і обробка клинка та фурнітури. Якість завжди залишається незмінно високою.
Марка сталі клинків може відрізнятися залежно від постачання. Варіанти сталей для клинків ножів: Carpenter CTS 204 P, Carpenter XHP, Bohler M390, Bohler ELMAX®.
Дизайн колекційного ножа Jedi Knight лімітованої серії натхненний світловим мечем джедаїв — звідси й назва моделі. У цій моделі/"променів світлового меча/" блакитного кольору, що символізує світло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Колір | Блакитний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 50 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 157-1JK |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк |
| Мoдель. | Exocet |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Тип замка | Auto OTF |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 480 ₴

