Ніж Boker Magnum Classic Dagger тішить око своїм зовнішнім виглядом і конструкцією не тільки аматорів, а й професіоналів. Колодка виготовлена з якісної неіржавкої сталі та зверху покрита шкіряною обмоткою. Завдяки цьому модель Magnum Classic Dagger комфортно лежить у руці та не вислизає. Фіксований клинок прямої кинджальної форми виділяється двома різальними крайками, чіткими лініями та ідеальною симетрією. Клинок виготовлений з ударостійкої неіржавкої сталі марки 440 A. Також у комплекті з ножем йдуть щільні шкіряні піхви з кнопковим запобіжником і зручною широкою петлею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 210 мм |
| Товщина леза | 4.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02LG141 |
| Мoдель. | Classic Dagger |
| Загальна довжина | 334 мм |
| Твердість леза | 57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴


