Ніж Boker Magnum Ranger Field Bowie поєднує в собі перевірену класику — форма клинка, і сучасні матеріали. Колодка виготовлена не з металу, як заведено, а з міцного сплаву G10, який гарантує легкість і маневровість конструкції. Зверху колодка покрита коричневою шкірою, яка приємно лягає в руку та не ковзає. На торці колодки розташований зручний склобій. Клинок форми Bowie виготовлений з ударостійкої неіржавкої сталі марки 440A з чорним покриттям і характерним долом, що прийде ножу сучасного привабливого вигляду. Ножі виготовлені з чорної, високоякісної шкіри. Вони щільно охоплюють клинок, а завдяки широкій петлі, ніж можна прикріпити до одягу або спорядження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02SC001 |
| Мoдель. | Ranger Field |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Твердість леза | 57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴




