Ніж Ontario SP-1 Combat Knife із серії Spec Plus може використовуватися з тактичним або туристичним спорядженням. Ніж із фіксованим клинком профілю Clip point виготовлений із міцної вуглецевої сталі марки 1095 з порошковим покриттям чорного кольору. Колодка виготовлена з міцного еластомеру Kraton з рифленим покриттям, що гарантує зручність експлуатації, а подвійна гарда добре захищає руку. В отвір у торці колодки можна просмикнути темляк. Також у комплекті йдуть піхви з чорної кордури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ontario |
| Країна виробник | США |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 162 мм |
| Товщина леза | 4.83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02ON065 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 162 |
| Довжина загальна, мм | 308 |
| Мoдель. | SP-1. Combat Knife, SP-1. Combat Knife |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 1095 Carbon |
| Матеріал накладки/ручки | Kraton |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Є |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 308 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,83 |
| Чохол/ножини | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴


