Тактичний ніж із фіксованим клинком Combat Commander від United Cutlery призначений для прихованого носіння. Напруга клинок форми Spear point виготовлена з міцної неіржавкої сталі марки AUS-8 з чорним захисним покриттям. Колодка виготовлена з міцного, прогумованого, рельєфного матеріалу. Завдяки цьому ніж комфортно лежить у руці та не вислизне навіть у вологому середовищі. В отвір у колодці можна просмикнути темляк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | United Cutlery |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02UC2657 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 133 |
| Довжина загальна, мм | 241 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Combat Commander 02UC2657, Combat Commander 02UC2657 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AUS-8 (8A) |
| Матеріал накладки/ручки | Пластик |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 241 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 7 |
| Товщина леза | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


