Компактний тактичний ніж United Cutlery Sub Commander призначений для прихованого носіння. Напруга клинок форми Spear point виготовлена з міцної неіржавкої сталі марки AUS-6 з чорним захисним покриттям. Клинок має комбіновану різальну крайку із серейторною частиною на 1/2 довжини. Колодка виготовлена з міцного, прогумованого, рельєфного матеріалу. Завдяки цьому ніж комфортно лежить у руці та не вислизне. В отвір у торці колодки можна просмикнути темляк. Також до комплекту входять піхви з пластику. Завдяки ізобіллю отворів, піхви надають безліч варіантів кріплення ножа до спорядження, його можна носити на шиї або прикріпити до черевиків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 69 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02UC2724 |
| Мoдель. | Sub Commander 02UC2724 |
| Загальна довжина | 129 мм |
| Твердість леза | 54 |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴


