Ножі серії Mini Tac зможуть бути однаково корисні як на кухні, так і як рятувальний ніж. Їхня мала вага, компактність і піхви з ланцюжком дадуть змогу переносити на шиї, навіть не відчуваючи цього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-49HTF |
| Мoдель. | Mini Tac |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴


