Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-12DBST |
| Мoдель. | Safe Maker |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 340 ₴



