Ніж Cold Steel Bushman — міцний і надійний ніж для виживання.
Ніж викуваний методом холодного кування з суцільного шматка високовуглецевої сталі марки SK-5, загартованої до твердості 54 HRC. Колодка порожниста. Залежно від модифікації, модель може бути зроблена з клинком профілю Clip point або Bowie. Ніж комплектується фірмовими піхвами Secure-Ex, укріпленими вогнетривкою сталлю Ferrocerium.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 178 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-95BUSK |
| Мoдель. | Bushman |
| Загальна довжина | 311 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


