Ніж із фіксованим клинком SEAL Pup ідеально підходить для виконання тактичних завдань.
Клинок типу clip-point виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі AUS-8 з чорним порошковим покриттям. Насічки на обуху надають дизайну якусь агресивність. Текстурована ручка виготовлена з термопластику GRN. Підпальцеві виїмки сприяють надійнішому утриманню ножа в руці. Гарда захищає пальці від ковзання на гострий клинок. На колодці розміщений отвір під темляк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 121 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SOG-M37K |
| Мoдель. | Seal Pup |
| Загальна довжина | 227 мм |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор |
| Чохол/ножини | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴






