
Ніж Boker Plus Exskelibur I Framelock Micarta
3 570 ₴
- В наявності
- Код: 23730979
Boker Plus Exskelibur I — ніж південноафриканського дизайнера Майка Скеллерна, добре відомого серед колекціонерів Європи та США завдяки своїм кишеньковим ножам. У цій моделі поєднується елегантність і високі технології. Клинок ножа профілю Spearpoint зі сталі марки D2, з фінішним обробленням black stonewash. Ця сталь має високий рівень міцності та добре тримає заточування. Прямі спуски практично від обуха забезпечують якісне різання. Витягується клинок за допомогою фронтального фліпера та фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка Frame lock. Передня накладка на ручку виготовлена з текстурованої мікарти. Ніж Boker Plus Exskelibur I обладнаний кишеньковою кліпсою глибокої посадки та комплектується нейлоновим чохлом для зручності зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO359 |
| Мoдель. | Exskelibur 1 |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Фірмовий чохол |
- Ціна: 3 570 ₴

