Ніж Boker Plus Jive — потужний складаний ніж з ергономічним дизайном для повсякденного використання, розроблений Браяном Ефросом.
Клинок профілю Clip point зроблений з інструментальної сталі марки D2, яка вирізняється гарною стійкістю до корозії. Клинок витягується за допомогою двостороннього рифленого шпеника та надійно фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка frame lock.
Колодка виготовлена з титану та має помітну підпальцеву виїмку, яка перешкоджає сповзанню пальців на різальну крайку під час коливань.
Ніж Boker Plus Jive обладунків кишеньковою кліпсою tip-up і комплектується нейлоновим чохлом для зручності зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO312 |
| Мoдель. | Jive |
| Загальна довжина | 182 мм |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Фірмовий чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 070 ₴


