Ніж Boker Plus Urban Spillo Flipjoint — кишеньковий ніж для повсякденного використання,
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 440С, яка вирізняється високою зносостійкістю, з фінішним обробленням stonewash. Витягується за допомогою фліпера та фіксується в робочому положенні за допомогою замка slip joint. М'який і швидкий вихід клинка забезпечується завдяки наявності системи кулькопідшипників.
Скелетовані накладки на колодку виготовлені з якісної неіржавкої сталі. Колодка обладнана кишеньковою кліпсою й має отвір для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO469 |
| Мoдель. | Urban Spillo Flipjoint |
| Загальна довжина | 177 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴


