Модель Kershaw Platform — це складаний EDC-ніж із вбудованими додатковими косметичними інструментами та з механізмом slip joint. Клинок виготовлений у формі Sheepfoot із широким обухом і високими спусками та відкривається за допомогою виїмки в обуху. Під час виготовлення клинка використана неіржавка сталь 8Cr13MoV, яка серед сталей у своєму сегменті виділяється не тільки стійкістю до корозії, але й зносостійкістю, а також здатністю добре утримувати різальну крайку. У задній частині колодки є косметичні інструменти — пилочка та кусачки для нігтів. Передня накладка колодки виготовлена з текстурованого термопластику GFN, лайнер — з неіржавкої сталі. Для зручності утримання ножа в колодці є невелика підпальцева виїмка. Кишенькова кліпса конструкцією ножа не передбачена.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 69 мм |
| Товщина леза | 2.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2090 |
| Мoдель. | Platform 2090 |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 2 640 ₴


