Kershaw Deshutes Caper — мисливський ніж із фіксованим клинком для оброблення дичини, який також можна використовувати для повсякденних завдань.
Клинок профілю Clip point з прямими спусками від обуха виготовлений з інструментальної сталі марки D2. Ця сталь, загартована до твердості 60 HRC, має високу стійкість до зношування та тривалий час тримає заточування. Рифлення на обуху для великого пальця для виконання делікатних робіт.
Колодка виготовлена з GFN з прогумованим покриттям, завдяки чому ніж не ковзає навіть у мокрій руці. Ніж комплектується піхвами з GFN зі знімною нейлоновою стропою для кріплення на пояс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1882 |
| Мoдель. | Deshutes Caper |
| Загальна довжина | 178 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴


