Ніж Kershaw Iredale — кишеньковий ніж із трьома клинками, названий в пам'ять про суда Пітер Іредейл, який потерпіл корабель недалеко від устілля річки Колумбія 1906 року.
Клинки ножа виготовлені зі сталі марки 7Cr17MoV з фінішним обробленням satin. Ця сталь вирізняється міцністю, зносостійкістю і здатністю утримувати різальну крайку гострою упродовж тривалого періоду. Клинки витягуються за допомогою нігтьового зачіпу та фіксуються в робочому положенні за допомогою замка slip joint.
Накладки на ручку виготовлені з текстурованої мікарти, яка не ковзає в руці, й обладнана акцентним больстером із неіржавкої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 66 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4386 |
| Мoдель. | Iredale |
| Загальна довжина | 157 мм |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴


