Kershaw Outlier — міцний і надійний складаний ніж-керамбіт для повсякденного використання. Завдяки характерно вигнутому клинку, ніж має чітко окреслений агресивний зовнішній вигляд.
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі марки 8Cr13MoV з фінішним обробленням black stonewash, яка завдяки збалансованому складу забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну корозійність і високу міцність. Підпружинений клинок витягується за допомогою фліпера або шпеника та надійно фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка liner lock.
Накладки на ручку виготовлені з текстурованого GFN, який забезпечує надійну посадку в руці. Ніж обладнаний двосторонньою кишеньковою кліпсою глибокої посадки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 66 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2064 |
| Мoдель. | Outlier |
| Загальна довжина | 178 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴


