Ніж Kershaw Inception — полегшений стильний кишеньковий ніж для повсякденного використання.
Клинок ножа профілю Clip point з прямими спусками на 3⁄4 від обуха виготовлений з інструментальної сталі марки D2 з фінішним обробленням stonewash. Ця сталь, загартована до твердості 60 HRC, має високу стійкість до зношування та тривалий час тримає заточування. Клинок витягується за допомогою фліпера та надійно фіксується в робочому положенні пластиною замка liner lock. Легкий і плавний вихід клинка забезпечується завдяки наявності системи керамічних кулькопідшипників.
Накладки на ручку виготовлені з текстурованого G-10, що забезпечує надійну посадку навіть у вологій руці. Колодка обладнана двостороннім кліпсом і має отвір для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2031 |
| Мoдель. | Inception |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴


