Ніж ZT 0022CU LE — лімітована версія моделі 0022 з оновленим дизайном.
Клинок профілю Clip point зроблений із порошкової сталі марки CPM 20CV, яка, як відомо, добре тримає різальну крайку, а завдяки високій ударній в'язкості добре переносить екстремальні умови. Клинок витягується за допомогою фліпера та надійно фіксується в робочому положенні пластиною замка frame lock. Легкий і плавний вихід клинка забезпечується завдяки наявності системи керамічних кулькопідшипників.
Передня накладка виготовлена з міді, яка згодом покриється патиною, задня частина колодки — титан. Ніж обладнаний двосторонньою кишеньковою кліпсою tip-up.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 49 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0022CU |
| Мoдель. | 0022CU LE |
| Загальна довжина | 122 мм |
| Твердість леза | 60-62 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 760 ₴


