
Нож Cold Steel Voyager LG Tanto Point Serrated
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 12601541
Велике сімейство Voyager містить легкі та міцні традиційні складані ножі, здатні працювати в найрізноманітніших умовах. У лінійці представлено кілька типів клинків, зокрема Drop Point, Spear Point, Clip Point і Tanto Point, причому як зі звичайною, так і із серейторною різальною крайкою.
У моделях із 2010-го року використовується фірмова розробка компанії Cold Steel — механізм замикання клинка TRI-AD LOCK. Вона дає змогу надійно зафіксувати ніж у відкритому положенні.
Voyager — одна з найнадійніших моделей в асортименті Cold Steel: під час випробувань ножа цієї лінійки з клинком 127 мм у розкритому стані він не склався під час навантаження на ручку в 54,45 кг. Завдяки поєднанню надійності та практичності, Voyager можна назвати одним із найуніверсальніших складаних ножів, які можуть використовуватися як у міських умовах, так і в аутдорі.
Модель комплектується однією кишеньковою кліпсою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 102 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-29ATS |
| Мoдель. | Voyager |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Tri-Ad lock |
| Тип різальної крайки | Серейтор |
- Ціна: 4 800 ₴

