
Нож Spyderco Byrd Meadowlark 2 Wharncliffe Black
1 640 ₴
- В наявності
- Код: 871509
Серія Meadowlark 2010 року була схильна до модифікації — була поліпшена загальна ергономіка ножа, заточування змінене на повний клин від обуха, для м'якшого та плавнішого відкривання ручка обладнана бронзовими втулками, а для зручності в носінні — 4-позиційною кліпсою. Як і ножі Spyderco, ножі Byrd тепер є об'єктом системи C.Q.I. (Constant Quality Improvement) — постійного підвищення якості.
Модифікація з клинком профілю Wharncliffe, виготовленим із високовуглецевої сталі марки 8Cr13MoV, загартованої до твердості 56-58 HRC. Сталь вирізняється гарною стійкістю до корозії та здатністю утримувати різальну крайку гострою упродовж тривалого періоду. Колодка виготовлена з термопластику FRN, що має високу ударну міцність, стійкість до високих температур і впливів довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BY04PBKWC2 |
| Мoдель. | Meadowlark2 |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 640 ₴

