Удосконалена версія ножа Robin. Покращена загальна ергономіка ножа, заточування змінене на повний клин від обуха, для м'якшого та плавнішого відкривання ручка обладнане бронзовими втулками, а для зручності в носінні — 4-позиційною кліпсою.
Модифікація з клинком профілю Wharncliffe, виготовленим із високовуглецевої сталі марки 8Cr13MoV, загартованої до твердості 56-58 HRC. Сталь вирізняється гарною стійкістю до корозії та здатністю утримувати різальну крайку гострою упродовж тривалого періоду. Колодка виготовлена з термопластику FRN, що має високу ударну міцність, стійкість до високих температур і впливів довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BY10PBKWC2 |
| Мoдель. | Robin 2 |
| Загальна довжина | 144 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴


