Компактна та харизматична модель складаного ножа CJRB Maileah стане неодмінно чудовим доповненням до будь-якої колекції ножів. Модель розроблена спільно з відеоблоггером Swaggs, яка спеціалізується на ножах.
Клинок форми wharncliffe виготовлений із фірмової сталі компанії — AR-RPM9, яка являє собою порошкову сталь, що має однорідну структуру для тривалого утримання гостроти заточування. Також сталь AR-RPM9 проста в правленні та має доступну вартість.
Приводиться клинок у робоче положення шпеників. Фіксація клинка здійснюється завдяки міцному замку liner lock.
Накладки на ручку виготовлені зі склотекстоліту G-10 і доступні в декількох колірних варіаціях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1918L-GN |
| Мoдель. | Maileah |
| Загальна довжина | 176 мм |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


