CJRB Scoria — універсальний кишеньковий ніж зі стриманим дизайном, який упорається із широким спектром повсякденних завдань.
Клинок профілю Drop point зроблений із запатентованої зносостійкої сталі AR-RPM9, яка має гарну стійкість до корозії, а також здатність зберігати різальну крайку гострою упродовж тривалого часу. Прямі спуски на 1/3 від обуха забезпечують досить агресивний різ. Приводиться в робоче положення клинок за допомогою фліпера або двостороннього шпеника, і надійно фіксується сталевою пластиною замка Liner Lock. Наявність системи керамічних кулькопідшипників забезпечує плавний вихід клинка.
Накладки на ручку з виразною підпальцевою виїмкою виготовлені з міцного склотекстоліту G-10, який завдяки своїй текстурі сприяє впевненому утриманню навіть у мокрій руці. Також, залежно від моделі, накладки можуть бути виготовлені з мікарти.
Ніж CJRB Scoria обладнаний двосторонньою кишеньковою кліпсою з титану.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1920-BBK |
| Мoдель. | Scoria |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | black |
- Ціна: 3 920 ₴


