CJRB Tigris — сучасний складаний ніж, у дизайні якого переважають штрихи, характерні для східних кухонних ножів.
Клинок виготовлений із міцної, корозійної сталі AR-RPM9, яка має високі показники зносостійкості, а також здатність зберігати різальну крайку гострою упродовж тривалого періоду часу. Високі увігнуті спуски практично від обуха забезпечують якісне різання. Приводиться в робоче положення клинок компактним фліпером і надійно фіксується сталевою пластиною замка Liner Lock. Наявність системи керамічних кулькопідшипників забезпечує плавний вихід клинка.
Накладки на ручку виготовлені з приємного на дотик текстурованого склотекстоліту G-10, який забезпечує впевнений хват і запобігає зісковзуванню під час роботи. Залежно від модифікації накладки виготовлені в декількох колірних варіаціях, а клинок має фінішну обробку Stonewash або Black PVD Coating.
Ніж CJRB Tigris обладнаний сталевою кишеньковою кліпсою tip-up.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1919-BU |
| Мoдель. | Tigris |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | blue |
- Ціна: 3 210 ₴


