Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 102 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Паковання | картонна упаковка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴




