Cold Steel Razortek — нова серія ножів із фіксованим клинком, представлених 2022 року. Серія складається з трьох ножів, які відрізняються між собою розмірами та формами клинків і ручок, однак виготовлених з однакових матеріалів.Накладки на масивну колодку виготовлені з GFN з грубим рельєфом. Виражена підпальцева виїмка забезпечує зручне захоплення ножа та перешкоджає сповзанню руки на різальну крайку. Ніж Cold Steel Razortek комплектується фірмовими піхвами Secure-Ex і має отвір для темляка на колодці.
Клинок профілю Recurved завдовжки 165 мм і завтовшки 4.6 мм виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі марки 4116, загартованої до твердості 58-59 HRC. Клинки з такої сталі довго тримають заточування, не схильні до корозії й мають гарний баланс між міцністю та твердістю, завдяки чому ідеально підходять для інтенсивної експлуатації. Рифлення на обуху забезпечує більше контролю під час виконання делікатніших робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 165 мм |
| Товщина леза | 4.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-FX-65RZR |
| Мoдель. | Razortek |
| Загальна довжина | 295 мм |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
- Ціна: 6 380 ₴


