Кольори національного прапора України переливаються на колодки ножа Національний від RAKnives. Фіксований клинок із прямим обухом має прекрасні колючі та різальні властивості. Ручки варто приділити окрему увагу. Поєднання деревного капа з акрилом має велику щільність, тому набагато менше вбирає воду та стійка до механічних пошкоджень. Окрасою слугує литий больстер із хвилеподібним візерунком із латуні та латунні наверші, на тильнику якого розміщений герб України. Ніж укомплектований шкіряними піхвами з петлею для носіння на поясі.
Сталь клинка Х12МФ — це інструментальна сталь, яка використовується для створення холодноштампованих інструментів (пили, ножі для деревообробки тощо). Клинки з неї довго зберігають заточування, демонструють високу зносостійкість і прекрасно справляються з повсякденними побутовими завданнями.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RANAC |
| Мoдель. | Національний 2 |
| Загальна довжина | 273 мм |
| Твердість леза | 64 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 7 280 ₴


