Під брендом Fox Knives випускаються переважно мисливські ножі, хоча широкий асортимент містить ножі для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високі технологічні стандарти, різноманітність матеріалів і варіантів виготовлення моделей дасть змогу вибрати найбільш відповідний для Вас варіант!
Лінійка ножів із фіксованим клинком від Русса Коммера під назвою Alaskan Hunter включає різні моделі, що відрізняються профілем клинка.
Проте, загальні елементи, які виділяють ці вироби з низки мисливських ножів, дуже цікаві.
Наприклад, неіржавка німецька сталь Bestar BECUT, використана для виготовлення клинків, вирізняється твердістю, добрим утриманням різальної крайки та корозійною стійкістю — і все це завдяки втіленню в сплав ніобію, який з успіхом замінив ванадій.
Також цікава ручка з інтегрованим кільцем під вказівний палець і плавною геометрією частини, яка прилягає безпосередньо до долоні. Така форма гарантує наднадійне утримання ножа й ідеальний контроль під час виконання будь-яких, навіть найважчих робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX-620 B |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 225 |
| Довжина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Мoдель. | Alaskan Hunter Fix, Alaskan Hunter Fix |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Немає |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Країна виробник | Італія, Італія |
| Твердість клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість леза | 56-58 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 4 |
| Товщина клинка, мм | 4 |
- Ціна: 2 950 ₴



