Meskwaki — колін північноамериканських індіанців, більш відоме нам як «племя Ліс» (Fox). З першого погляду на Fox Trakker Meskwaki складно визначити — фіксований або складаний у нього клинок. Як складаний ніж, Trakker Meskwaki успадкував усі риси легендарного Fox Trakker. Обважнений до вістря, з ергономічною ручкою, цей масивний ніж зручний для виконання будь-яких, навіть найважчих робіт. У відкритому положенні клинок фіксується замком Lockback і додатковим запобіжником, що забезпечує додаткову жорсткість і безпеку.
Ніжни з кордури сконструйовані так, що модель Fox Trakker Meskwaki можна носити у відкритому та закритому положеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX-501 |
| Мoдель. | Trakker Meskwaki |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Lockback, запобіжник |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Кордура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 370 ₴


