Ніж, що поєднує в собі зухвалість і практичність. Клинок зі звуженим обухом має високі різальні та кілові властивості. На ньому також видно сліди ручного кування.
Збільшене навершя колодки дає змогу надійно утримувати ніж за будь-яких обставин. Больстер світлого металу з геометричним плетеним орнаментом.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAB |
| Довжина клинка, мм | 140 |
| Довжина загальна, мм | 260 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Борзій, Борзій |
| Марка сталі/Матеріал клинка | N690 |
| Матеріал накладки/ручки | Граб |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 59 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 760 ₴





