Ніж складаний 6350 FW
Grand Way 6350 FW – недорогий і практичний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (покриття Satin Finish надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- невелика вага у 155 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
- зручна рукоять із декоративними дерев'яними накладками;
- оригінальний темлячний отвір;
- доступну ціну.
Grand Way 6350 FW – це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way 6350 FW і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 155 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 26.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴







