Ніж складаний 6788 CFT
Grand Way 6788 GT – практичний полуавтоматичний складаний ніж зі стропорізом та склобоєм .
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (покриття Ti-Ni(Titanium Nitride) надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- довжина леза — 90 мм;
- форма клинка типу американський танто однаково придатна для точних уколів та різання (про особливості та переваги американських танто читайте у нашому блозі);
- присутній у осьовому механизмі ножа асист робить цей ніж фактично напівавтоматом (цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою);
варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха; - у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний та надійний замок типу Liner Lock;
- зручна рукоять із рельєфними пластиковими накладками;
- доступну ціну.
Якщо ви шукаєте зручний та недорогий складаний ніж з клинком типу американський танто та набором додаткових інструментів, купити складаний ніж Grand Way 6788 GT буде гарною ідеєю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 215 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, пластик |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 26.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴







