Лопатка Grand Way 0007 є сучасною багатофункціональною компактною розбірною модульною конструкцією і є справжнім мультитулом.
Цей компактний багатофункціональний інструмент для автотуризму, полювання, кемпінгу, дачного відпочинку, риболовлі включає в себе наступні інструменти:
Лопатка виготовлена з нержавіючої сталі марки 420. Ця сталь добре чинить опір корозії, та не схильна до утворення тріщин та сколів завдяки своїй пластичності.
У розібраному стані лопатка-мультитул Grand Way 0007 займе зовсім небагато місця. Вона легко поміститься у багажнику автомобіля або у ящику для інструментів. При необхідності на штик лопатки можна надіти чохол із щільної тканини на кшталт кордури, що продається разом з нею.
Увага! Дана модель лопати виготовлена з нержавіючої сталі і тому призначена для нескладних робіт на кшталт роботи по саду або підготування туристичного табору. Застосування лопат цього типу в екстремальних умовах бойових дій не рекомендовано.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Довжина леза | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 г |
| Довжина колодки, мм | 370 |
| Додаткова інформація | ОГНІВО, НІЖ, ПІЛА, ВІДКРИВАЛКА, СВІСТОК |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 490 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 40-45 |
| Тип | value |
| Паковання | картонна упаковка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 9.6 мм |
- Ціна: 936 ₴







