Ніж складаний 10596
Grand Way 10596 – недорогий і практичний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до корозії та дрібних пошкоджень типу подряпин);
- невелика вага у 157 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
- зручна рукоять із декоративними дерев'яними накладками;
- темлячний отвір;
- доступну ціну.
Grand Way 10596 – це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних діл, купіть Grand Way 10596 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника ЧЕХОЛ-XL (КОРІЧ)-AХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 30.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴









