Grand Way 152003 – практичний та надійний сучасний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- довжина клинка 90 мм, товщина у обусі - 3,2 мм, помітне фальшлезо підвищує проникну здатність клинка, вигнута форма обуха дозволяє впертись у нього великим пальцем руки та посилити різ,
- невелика вага у 180 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
- зручна рукоять із декоративними накладками зі стійкого і надійного сучасного матеріалу - композиту G10;
- оригінальний темлячний отвір;
- цілком доступну за такої якості ціну.
Grand Way 152003– це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way 152003і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | G10, Метал |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 28.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928 ₴









