Ніж складаний WK 01142
Grand Way WK 01142 – недорогий, дуже легкий і практичний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 3Cr13 (покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до корозії та дрібних пошкоджень типу подряпин);
- невелика вага у 127 г;
- наявність пружини-ассисту прискорює розкриття ножа та фактично робить його напівавтоматичним;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- надійний, перевірений часом замок типу Liner Lock;
- зручна рукоять із декоративними пластиковими накладками;
- дуже доступну ціну.
Якщо вам потрібний простий та легкий складаний ніж повсякденних діл, купіть Grand Way WK 01142 та просто користуйтесь ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 122 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 3Cr13 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 27.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴







