Ніж складаний WK 0295
Grand Way WK 0295 – універсальний складаний ніж для повсякденного використання (EDC). До його головних переваг можна віднести :
- Легкість та надійність. Незважаючи на повністю металеву конструкцію, ніж важить лише 142 грами.
- Довжина клинка – 90 мм, товщина – 2,8 мм. Вдало підібрана геометря клинока робить його зручним для найрізноманітнішого використання, від розкриття пакунків до приготування їжі за межами домашньої кухні. І колоти, і різати такий ніж буде однаково добре.
- Клинок, виготовлений із нержавіючої сталі 5Cr15MoV має додаткове покриття типу Black Stonewash. Все це робить його стійким до корозії та різного роду невеликих пошкоджень на кшталт подряпин.
- Клинок фіксується за допомогою надійного, перевіреного часом, замку типу Liner Lock.
- Пружина-ассист значно прискорює розкриття ножа та фактично робить його напівавтоматичним.
- Сталева кліпса надійно зафіксує ніж на кишені.
- На тильній частині рукояті розташований отвір для темляка.
Grand Way WK 0295 має стильний дизайн. Всі поверхні ножа мають покриття black stonewash, що не тільки захищає їх від слідів використання і подряпин, а й прикрашає.
Grand Way WK 0295 – складаний ніж цілком придатний для щоденного використання, як у місті, так і за його межами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 142 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 117 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴








